O NÁSVítejte v nově otevřeném pedikérském salónu v Hostivicích, v kterém nabízíme komplexní služby v rámci péče o vaše nohy. Pedikúra je vyhledávané estetické ošetření. Dokonale svůdné nohy či pěstěná chodidla jsou oceňovaným symbolem ženské krásy. Upravené nohy jsou vždy dobrou vizitkou pro všechny ženy i muže, a to v každém věku. Každý člověk ujde denně průměrně 6000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu těla a proto si po náročném dni určitě zaslouží odpovídající péči. Při zanedbání se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a potíží. V nevhodné obuvi nebo příliš těsných botách se tvoří mozoly a otlaky nohou. V letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů, vznikají otoky a ještě větší tlak na celou oblast. Pedikúra účinně pomáhá při řešení problémů s chodidly a nehty. Pravidelně prováděná pedikúra dokáže potížím předcházet, zejména napomáhá k předcházení větších zdravotních problémů jakými jsou nehtové plísně nebo bolestivě zarostlé nehty.

Pedikúra se zpravidla zakončuje finální úpravou a dekorací nehtů. V našem salónu nabízíme různé pedikérské techniky pro perfektní vzhled nehtů. Nejčastěji jde o lakování profesionálními laky.Dále provádíme ošetření tradiční japonskou přírodní metodou P-shine s efektem vysokého lesku, která je vhodná pro roztřepené nebo oslabené nehty. Pro dlouhodobou úpravu doporučujeme Gel-lak.

Věnujete-li péči Vašim nehtům na rukou a necháváte-li si nehty lakovat a zdobit, nezapomínejte ani na nehty na nohou. Mohou být stejně zdravé, krásné a působit svěže i přitažlivě. Upravené nehty na nohou jsou posledním detailem k dokonalosti celého těla.