CENÍK

Pedikúra mokrá (kombinovaná) :

Bylinná lázeň, dezinfekce, odstranění mozolů a otlaků, úprava tvaru a délky nehtu, úprava kůžičky, vyčištění nehtových valů, závěrečné ošetření kůže bruskou, peeling chodidla, nanesení krému a lehká masáž nohy, výživný olejíček, nanesení spreje proti plísni a zápachu.

480,-CZK

Gel lak - lakování : 

Dezinfekce, úprava tvaru a délky nehtu, úprava kůžičky, odmaštění ploténky, nanesení 2 vrstev Gel Laku - obě vrstvy se vytvrzují v LED lampě, výživný olejíček.

230,-CZK

Pedikúra + Gel Lak :

Bylinná lázeň, dezinfekce, odstranění mozolů a otlaků, úprava tvaru a délky nehtu, úprava kůžičky, vyčištění nehtových valů, závěrečné ošetření kůže bruskou, peeling chodidla, nanesení krému a lehká masáž nohy, odmaštění ploténky, nanesení 2 vrstev Gel Laku - obě vrstvy se vytvrzují v LED lampě, výživný olejíček, nanesení spreje proti plísni a zápachu.

580,-CZK

Pedikúra mokrá (kombinovaná) + lakování :

Bylinná lázeň, dezinfekce, odstranění mozolů a otlaků, úprava tvaru a délky nehtu, úprava kůžičky, vyčištění nehtových valů, závěrečné ošetření kůže bruskou, peeling chodidla, nanesení krému a lehká masáž nohy, výživný olejíček, nanesení spreje proti plísni a zápachu, lakování.

500,-CZK

Epilace Lycon lýtka/stehna

430,-CZK

Epilace Lycon celé nohy

 600,-CZK

Epilace Lycon cele nohy + třisla

730,-CZK

Epilace Lycon třísla

300,-CZK

Epilace Lycon paže

400,-CZK

Epilace Lycon podpaží

330,-CZK

Při kombinaci epilace s pedikurou sleva 10% z celkové částky.